ISTANBUL HABER GüNLüKLER

istanbul haber Günlükler

istanbul haber Günlükler

Blog Article

Ekiplerimiz KYK yurtları ve toplanma alanlarında yurttaşlarımıza payanda verecek" düşünceını paylaştı.

TOKİ kura çekimi ile müntesip en çok tasa edilen iller arasında ise milyonlarca kişinin yaşadığı İstanbul bucak aldı.

In the same year, he ran bey a candidate for nomination to Beylikdüzü District Mayor, and actively participated in the party’s election campaign. Detail MUNICIPAL COUNCIL The Council is the ultimate decision making aza of the Municipality. Its members come from district municipalities within the metropolitan boundaries, each of which are represented by their mayors and one-fifth of their elected officials. The council is chaired by the Metropolitan Mayor for a term of five years. The Metropolitan Municipality Council özgü the power to discuss and approve certain decisions of district municipalities in addition to its own duties. For example, the district budgets accepted by the district municipalities are discussed and may be amended by the Metropolitan Municipality Council in order to ensure the coordination of investments and services. It may also take directory and regulatory decisions that provide solidarity, unity, and conformity among the overall integrity of the metropolis in services carried out by the district municipalities. Services

İstanbul'da son yağışlarla baş başa baraj doluluk oranlarının yüzdelik 48'e yükseldiği, barajlardaki suyun en az 9 ay yeteceği belirtiliyor. Meteoroloji bugün Zonguldak, Bartın ve Kastamonu'nun güçlü kesimleriyle Hakkari ve Şırnak'a koyu kar uyarısında bulunmuş oldu. İşte 18 Şubat perşembe çevre durumu raporu...

Arjantin zıtlaşmasında cebinü adeta dağılmıştı! Suudi topçu hastaneden son halini paylaştı

İstanbul Esenyurt'ta kanayaklı ihvanının kafelerde tanışıp kaldığı rezidansa çağırma etmiş olduğu erkekleri, kurdukları ilişik tuzağıyla kameraya kaydettirdikleri, odada yakalattıktan sonrasında 'namuslarının lekendiğini' öne sürüp korkuttuktan sonrasında paralarını gasp ettikleri, ya da boş senetler imzalatarak vecibelandıkları iddia edilen 1'i zenne 3 şüpheli yakalandı.

CHP Genel Başbuğı Kemal Kılıçdaroğlu da hayatını kaybedenler ciğerin taziye mesajı yayımladı. Kılıçdaroğlu, Twitter'dan yayımladığı iletiında, "İstiklal Caddesi'nde meydana mevrut patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'fecir yağmur, yaralılara acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun." ifadelerini kullandı.

Aşiyan sahipleri ve kiracılar arasında yaşanmış olan polemiğe bir yenisi daha eklendi. İstanbul'da dar sahibinin yüzdelik 100'lük icar peşışını kabul etmeyen dostluk öğrencisi yaşamının şokunu yaşadı.

Tekirdağ'dan İzmir'e derece birgeniş ilde hissedilen titreyişnın arkası sıra bölgedeki artçı sarsıntılar devam ediyor.

Ferlü devlete ehil olduklarını dile getiren Kişizade, "Sadece burada bunu mimariyor değiliz. Pakistan'dan Afganistan'a derece dünyanın her yeterli bu milletin ortaya koyduğu bu kucaklayıcılığı, kapsayıcılığı, ahiliği elbet burada devletin hizmetkar başüstüneğu bir anlayışla yerine getirmesi gerek ve adına getirmeye devam edecek.

Yapılan fiziki ve uran çkızılışmada şüphelinın bağlantıının olduğu belirleme edilen 21 adrese ameliyat düzenlendi. Yapılan operasyonda 46 şüpheli yakalanarak istanbul en son haber gözetimna tuzakındı.

Kur dalgalanmaları dolayısıyla yapılan zamlara bir yenisi daha eklendi. Kurdaki dalgalanmaların etkisiyle makine alışverişında da hareketlilik yaşanmış ve birmebzul bellik . .

Icra vekili Çavuşoğlu Kolombiya'da! Açılışa sertldı Nazır Karaismailoğlu: 2022 Mart bakımından dış satım 23 bilyon dolara yükseldi Pakistan’a bak sabık Türkiye’yi gör! Toplanmış ulaşıma bindirim çok yanlış Amerikan barış şehri İstanbul ve muhalefet Erdoğan mutlaka seçilmeli Karaismailoğlu, Şile'bile restorasyonu yapılan deniz fenerini haristı İşte Deutsche Welle’nin provokatif haberleri CHP’nin vurma timi mahkemede yalana solgunldı Ne gereği vardı Sedef Dudu, bir sürü de harç etmişsiniz?

15:47 Zelzele, Türkiye'nin Gerçeği. Fakat Cumhurbaşkanlığı 2023 Yılı Envestisman Yetişekında "Yer sarsıntısı" Kelimesi Sadece 7 Yerde Geçiyor Türkiye hareket kuşağında zemin alıyor ve 1999 Gölcük depreminden bu yana binlerce yurttaş dirimını yitirdi on binlercesi yaralandı. Mevzuat değişlemikliği ve yapı denetimi uygulaması getirilmesi ile yapıcı meallar hileınsa da ülke genelindeki yapı stoku ile alakalı sorunlar şanlı oranda devam ediyor.

SON DAKİKA : Son dakika İstanbul yangın haberleri, İstanbul yangın son dakika haber, İstanbul yangın son dakika, son dakika İstanbul düşkün

Report this page